Hamarosan 51 tagja lehet az Egyesült Államoknak
A Fehér Ház kedden bejelentette, hogy támogatja azt a törvényjavaslatot, amely a fővárost és környékét Washington DC.-t tagállami szintre emelné. A kérdést tárgyalja már a képviselőház, ott várhatóan át is megy, de valószínűleg kemény harcra számíthat a szenátusban, ahol sok republikánus ellenzi azt.




