Karácsony: egy bosszúhadjárat része a buszok kivonása
Karácsony Gergely a Facebookon reagált a hírre, miszerint a Budapesti Kormányhivatal rossz műszaki állapotuk miatt kivont 13 buszt és 5 trolibuszt a forgalomból. A főpolgármer szerint a kormány többször elgáncsolta a járműcsere lehetőségét.




