02.
26.
07:44
Harminc évig titkosítanák Paks 2-t
Már nem 15, hanem inkább 30 évre javasolja titkosítani a kormány a Paks 2 beruházást – tudta meg az Origo. Az erről szóló módosító indítványt néhány órával azelőtt küldték szét, hogy az Országgyűlésben tárgyalnák az atomerőmű kapacitásbővítéséről szóló törvényjavaslatot.
Szerző(k):
Index.hu
