Újabb energiaszolgáltató esett el a rezsiharcban
Az E.On, a GDF Suez és a Magyar Telekom után a Tigáz is otthagyja a lakossági gázpiacot. A cég kérelemmel fordult az energiahivatalhoz, visszaadják az egyetemes gázszolgáltatói engedélyüket. Azt ígérik, hogy az átadás-átvétel időszaka alatt a szolgáltatás és az ügyfélkiszolgálás minősége is folyamatos és zavartalan lesz.



