OPEC-megállapodás: Angola beleegyezett a termelés csökkentésébe
Angola engedett az OPEC nyomásának és a globális termeléscsökkentési megállapodásban foglaltaknak megfelelően kész a rá kiszabott kvótához igazítani termelését. Ennek megfelelően a korábbi kvótatúllépésének ellentételezése miatt júliustól szeptemberig a megszabottnál nagyobb mértékben csökkenti a termelését - számolt be kedden a Reuters hírügynökség két OPEC-forrástól kapott tájékoztatásra hivatkozva az MTI szerint.




