Ringbe száll a Magyar Telekom
A hazai mobilpiac legnagyobb szereplője is elindul a negyedik mobilszolgáltató részére kiírt frekvencialiciten, ahol akár egy magyar állami konzorciummal is szembe kerülhet.
Ringbe száll a Magyar Telekom
A hazai mobilpiac legnagyobb szereplője is elindul a negyedik mobilszolgáltató részére kiírt frekvencialiciten, ahol akár egy magyar állami konzorciummal is szembe kerülhet.
Elhagyja Szerbiát a német multi leánycége
Kivonul Szerbiából a Deutsche Telekom leánya.
Aki 35 milliárd dollárt bukott
Egy kéziratgyűjtőnek fial az Apple alapítólevele. A régi tulajdonostárs duplán bukott.
Távozik a Vodafone vezérigazgatói székéből Beck György
Átalakul a Vodafone Magyarország, aminek az egyik következménye az, hogy Beck György, a társaság elnök-vezérigazgatója lemond operatív pozíciójáról, s csak elnöke lesz a cégnek. Beck György a társaságot öt éve vezeti, s október elejétől válik meg vezérigazgatói székétől. Az elnök a későbbiekben külső kapcsolatok építésével és lobbi-tevékenységgel foglalkozik majd.
Megfeleződött a Telenor nyeresége
A második negyedben az egy évvel korábbi időszakban elért profitnak nem egészen a felét érte el a Telenor, de a vállalat vezetői jónak minősítették a fejlődést, úgy vélik, tartani tudják az egész évi célokat.