Nagy változás jön a Telekomnál - sokakat kárpótolhatnak
Módosítania kell a Magyar Telekomnak a szolgáltatáshoz szükséges eszközök átvételének gyakorlatát és kompenzálniuk kell az eddig megkárosított ügyfeleket a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) döntése értelmében. A hatóság bírságot is kiszabott a cégre.




