BUX 138308.85 0,5 %
OTP 44310 0,75 %
header

tél

09.
23.
20:40

Annyira hideg lett, hogy kérik a távfűtés bekapcsolását

A hőmérsékleti adatok alapján megkezdték a távfűtéses épületek felfűtését pénteken Miskolcon. A megyei jogú városok közül Tatabányán szerdán, Szombathelyen csütörtökön indult el a szolgáltatás. Salgótarjánban külön kérésre már a lakossági fogyasztók túlnyomó többségénél bekapcsolták a távfűtést, ezt a hivatalos fűtési szezon kezdete előtt egy hónappal, szeptember 15-étől lehet igényelni - írja összefoglalójában az MTI.

Szerző(k):
Domokos Erika