Megtámadják a miskolci távhőtendert?
A NAPI Gazdaság információi szerint a Mol Rt. többségi tulajdonában lévő Kunpetrol Kft. és a kecskeméti Energo-Holding által alkotott konzorcium, a KE jogi lépéseket fontolgat a miskolci önkormányzattal, illetve az önkormányzat tulajdonában lévő Miskolci Hőszolgáltató (Mihő) Kft.-vel szemben. A KE is pályázott a borsodi megyeszékhely távhőellátási rendszerének korszerűsítésére és bővítésére kiírt tenderen, ám azon a Magyar Villamos Művek (MVM) Rt. nyert.
