Merkel: folytatjuk a mentőakciót Afganisztánban, tárgyalunk a tálibokkal
A nemzetközi közösség Afganisztánban tevékenykedő tagjainak mindegyike alábecsülte a csapataik kivonulása révén beinduló folyamatok sebességét, azonban az utóbbi csaknem húsz év munkája a tálib hatalomátvétel ellenére sem volt hiábavaló - jelentette ki Angela Merkel német kancellár szerdán a szövetségi parlamentben (Bundestag).




