Megrekedtek a tárgyalások a kormánnyal Venezuelában
A venezuelai kormány nem hajlandó folytatni a tárgyalást az ellenzékkel az amerikai szankciók miatt, ezért küldöttsége nem megy el a már kitűzött barbadosi tárgyalási fordulóra - jelentette be szerdán Jorge Rodriguez tájékoztatási miniszter - írja az MTI.




