Akár tankolunk, akár nem, megfizetjük az árát
Tavasszal, a koronavírus-járvány első hulláma idején az üzemanyagok ára rég nem látott alacsony szintre süllyedt, azóta viszont olyan sebességgel drágult, amit sem a Brent típusú olaj ára, sem pedig a dollár-forint-árfolyam nem indokolt. Az alacsony forgalom "árát" fizettük meg a kutakon.


