A Mol ismét a kiemelkedő tanárok munkáját díjazta
Harmadik alkalommal adta át a MOL az egykori diákjaik által jelölt kiváló természettudományos középiskolai tanároknak járó MesterM-díjakat június közepén a Szépművészeti Múzeumban.
A Mol ismét a kiemelkedő tanárok munkáját díjazta
Harmadik alkalommal adta át a MOL az egykori diákjaik által jelölt kiváló természettudományos középiskolai tanároknak járó MesterM-díjakat június közepén a Szépművészeti Múzeumban.
Regált Selmeczi és a szaktárca a pedagógusok aggályaira
Negatív hangulatkeltésnek, valamint hazugságnak nevezte az Emberi Erőforrások Minisztériuma illetve Semleczi Gabriella a pedagógus-elbocsátásokról szóló híreszteléseket válaszolva a pedagógusnapi demonstráción elhangzottakra.
PDSZ: elfogyott a hit, a remény és a pénz
A közszférában a bérek januári, 20 százalékos emelését, valamint a köznevelési és a szakképzési törvény bevezetésének egy évvel való elhalasztását követelték pedagógus szakszervezetek vasárnap, az Emberi Erőforrások Minisztériuma előtt tartott pedagógusnapi demonstráción.