Megkéseltek egy ápolónőt az egyik kórházban, esélye sem volt a védekezésre
Késsel támadt egy beteg egy ápolónőre hétfőre virradó éjjel a szekszárdi Tolna Vármegyei Balassa János Kórház traumatológiai osztályán, a nő életveszélyes sérülést szenvedett.




