Lesz akinek fáj a nézők nélküli olimpia, de azok nem a japánok
Több hónapnyi mérlegelés és halasztás után döntött a szervezőbizottság: nem lehetnek nézők a két hét múlva kezdődő, tokiói nyári olimpián - írja a Forbe, amely szerint ez a szponzoroknak fájdalmas, az országnak nem annyira.




