Az agrárkamara az AB-hoz fordult üzletrészügyben Az agrárkamara is az Alkotmánybírósághoz fordult a szövetkezeti külső üzletrész-tulajdonosokkal kapcsolatos törvény ügyében - jelentette be Ebele Ferenc, a Magyar Agrárkamara alelnöke tegnap.