BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

szoftver

02.
02.
16:27

Az FBI is megvette a Pegasust, de komoly aggályok merültek fel a programmal szemben

Az amerikai Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI) megerősítette, hogy megszerezték az izraeli NSO Group nevű cég hírhedt kiberfegyverét, a Pegasust, de állításuk szerint csak korlátozott jogosítványuk volt, hogy teszteljék és értékeljék a szoftvert, és végül komoly biztonsági aggályok fogalmazódtak meg bennünk, ha az rossz kezekbe kerülne - írja a 24.hu.

Szerző(k):
Szász Péter