Na, ez a kellemetlen meglepetés: lecsapott az ostor az átalányadózókra
Hogy mi a kellemetlen meglepetés? Az átalányadózók, akik tavaly ősszel, a kata megnyirbálása után ezt az adózási formát választották, most nagy pofonnal szembesülhettek. Ugyanis a második negyedévtől várhatóan személyijövedelemadó-előleget is kell már fizetniük.




