Lezárult a legnagyobb szlovén állami tulajdonú bank privatizációja
A Szlovén Állami Holding (SDH) eladta a Nova Ljubljanska Banka (NLB) részvényeinek további tíz százalékát szerdán, és ezzel lezárta a korábban legnagyobb állami tulajdonban lévő pénzintézet privatizációját. Az állam ez utóbbi tranzakcióval 109,5 millió euró bevételhez jutott - írta a helyi sajtó az MTI szerint.




