Az orosz kormány a Gazprom átalakítását tervezi
Az orosz kormány munkacsoportot hoz létre, amely a jövő év első negyedének végére elkészíti a Gazprom szerkezetátalakításának tervét. Az átalakítás célja, hogy valódi versenyhelyzetet teremtsenek az orosz gázpiacon.
