Tudományosan felmérik, mi kerül a magyarok asztalára
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) 2700 fő bevonásával kutatja a a magyar élelmiszerfogyasztási szokásokat. Az országos felmérésre további, elsősorban 18 év alattiak jelentkezését várja a hatóság.




