Szlovákia már döntött a műanyagok betiltásáról
Szerdán jóváhagyta a kormány a környezetvédelmi minisztérium javaslatát a hulladékokról szóló törvény módosításáról, amely alapján számos egyszer használatos műanyag eszközt betiltanak Szlovákiában, az újrahasznosításra összegyűjtött szemetet pedig tilos lesz elégetni - írta a Parameter.sk cikkére hivatkozva az Mfor.hu.




