Csaknem 900 millió forintért értékesített frekvenciasávokat az NMHH
Csaknem 900 millió forintért értékesített frekvenciasávot a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH). A Digi és a Vodafone egyaránt nyert a hatóság által az 3400-3800 megahertzes (MHz) frekvenciasáv hasznosítására kiírt árverésen.




