Úgy javított Magyarország, hogy lecsúszott
Magyarország visszacsúszott az Európai Bizottság Digitális gazdaság és társadalom fejlettségét mérő felmérésének rangsorában, annak ellenére, hogy javult a helyzet. Az úgynevezett DESI mutató alapján Magyarország a 21. az uniós országok között a digitalizáltság rangsorában. A friss adatok szerint az EU sokat fejlődött, de az élen járó országok és a kevésbé jól teljesítők között továbbra is hatalmas a különbség.




