Berobban kedden a nyár
Az Időkép szerint kedden akár 25 fok lehet, az ország nyugati felén lesz hűvösebb, keleten melegebb.
Berobban kedden a nyár
Az Időkép szerint kedden akár 25 fok lehet, az ország nyugati felén lesz hűvösebb, keleten melegebb.
Utolérnek bennünket az „aranyat érő” májusi esők
Kedden délnyugat, nyugat felől megvastagszik a felhőzet, az ország nyugati felén-kétharmadán egyre több helyen várható eső, zápor, néhol zivatar.
Eddig tartott a szép idő: most egy hétig esni és fújni fog
Többfelé várható eső, zápor, zivatar a jövő hét első napjaiban, visszaesik a hőmérséklet, szerda és csütörtök hajnalban néhol fagy is lehet. A hét közepétől újra melegszik a levegő – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat heti előrejelzéséből.
Emelkedett a Balaton vízszintje
Jót tett a hétvégi zuhé a Balaton vízszintjének: négy nap alatt négy centimétert emelkedett a tó átlagos vízállása.
Az egész országra figyelmeztetést adtak ki
Zivatarok környezetében is lehetnek viharos erejű széllökések. A legmagasabb nappali hőmérséklet 15 és 21 fok között alakul.