A magyarok 1,8 millió tonna élelmiszert dobnak ki évente
Magyarországon évente 1,8 millió tonna élelmiszert dobnak ki, amelyből mindössze 2000 tonna kerül ismét élelmiszerként a rászorulók asztalára - mondta Cseh Balázs, a Magyar Élelmiszerbank Egyesület elnöke csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.




