BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

szegedi_tudományegyetem

03.
02.
07:32

Csak május 31-ig írtak alá a szegedi klinika egészségügyi dolgozói

Egyes korábbi hírekkel ellentétben a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ nem kötött semmilyen megállapodást az egészségügyi dolgozókkal, így többségük a betegellátás érdekeit szem előtt tartva ugyan aláírta a munkaszerződést, de azzal a záradékkal, hogy amennyiben május 31-ig az egyetem vezetése nem teljesíti kéréseiket, tömegesen felmondanak - olvasható a lapunkhoz eljuttatott nyilatkozatban.

Szerző(k):
Szepesi Anita