Orbán Viktor levelet írt a határon túli magyaroknak
Orbán Viktor miniszterelnök levélben fordul a határon túli magyarokhoz, arra kérve őket, hogy jövő tavasszal is adják le szavazatukat az országgyűlési választáson - közölte Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára a Facebookon.




