Nehogy meglepődjön! Egyszerre három havi gázszámlát kap ezután
Ez év októberétől a Nemzeti Közművek földgázszolgáltatója egy borítékban egyszerre akár több havi részszámlát küld. Ez azon mérővel rendelkező földgázfogyasztókra vonatkozik, akik nem diktálnak, hanem korábbi éves fogyasztásuk alapján készített részszámlát kapnak. A számlák értéke, illetve befizetési határideje változatlan marad - közölte a Nemzeti Közművek.




