Készpénzzel fizet? Erre készül a kormány
Olyan befektetési és megtakarítási formák támogatásával akarja elérni a kormány a készpénzállomány csökkentését, amelyik miatt az emberek lemondanak a készpénzről - közölte a Napi.hu kérdésére Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányinfón.




