Tagadja a durva kirúgási hullámot az ötcsillagos szálloda
A budapesti Sofitel szálloda tulajdonosa szerint a járvány ellenére nem kellett sem leépíteniük, sem fizetést csökkenteniük. A kijelentés eléggé meglepte a szálloda dolgozóinak közel harmadát, akik elvesztették munkahelyüket. Frissítés: reagált az Indotek.




