BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

szálloda

05.
10.
19:12

Veszteséges volt a Marriott az első negyedévben

Veszteséget termelt a Marriott International amerikai multinacionális szállodalánc az első negyedévben, mivel a koronavírus-járvány továbbra is visszaveti az utazásokat és így a szobafoglalásokat is. A hétfőn közzétett gyorsjelentés tanúsága szerint 2 milliárd 316 millió dollár bevételre tett szert a március 31-ével véget ért három hónapban, ami 51 százalékkal kevesebb az egy évvel korábbi 4 milliárd 681 millió dollárnál. Elemzők nagyobb, 2,38 milliárd dolláros bevételre számítottak - írja az MTI.

Szerző(k):
Szász Péter