BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

szabályozás

10.
04.
07:08

A Facebook is örülhet, ha az állam korlátozza a politikai hirdetéseket

Szinte mindenki korlátozná a fizetett politikai hirdetéseket a közösségi oldalakon, ellenben csak a magyarok harmada szeretné, hogy az óriáscégek döntsenek a tartalomszabályozásról - derült ki a Napi.hu számára a Pulzus Kutató által készített közvélemény-kutatásból. A Mérték Médiaelemző Műhely vezetője szerint a Facebook is jobban járna azzal, ha az államok szintjén lennének szabályok és nem neki kellene kitalálni ezeket.

Szerző(k):
Nagy Martin