Már a svájci bankok is kiadják a ügyfeleik titkait
Január 1-től már él a szabály, miszerint a svájci bankoknak évente ki kell adniuk a magánszemélyek náluk vezetett bankszámláinak adatait. Korábban Svájc csak bizonyos esetekben adott ki ilyen információkat az országok egy szűk körének, mostantól viszont hivatalosan is vége a banktitok korszakának - írja a CNBC.




