Újraindul a termelés a Magyar Suzukinál
A globális félvezetőhiány miatt kéthetes leállásra kényszerült a Magyar Suzuki esztergomi gyára, és már a nyári termelési tervet is igazítani kellett a csiphiány következtében - írja a Világgazdaság.
Újraindul a termelés a Magyar Suzukinál
A globális félvezetőhiány miatt kéthetes leállásra kényszerült a Magyar Suzuki esztergomi gyára, és már a nyári termelési tervet is igazítani kellett a csiphiány következtében - írja a Világgazdaság.
Leáll a Suzuki Esztergomban
Két hétre leállítja a termelést a gyár.
A Suzuki szerint egyelőre a hibrid hajtásé a főszerep
A Magyar Suzuki Zrt. azzal számol, hogy a következő 5-10 évben a járműiparban még a hibrid technológiáé lesz a főszerep, az esztergomi gyártóhely az import modellekkel együtt már teljes hibridmeghajtású modellpalettát tud biztosítani az európai piacra - hangzott el a cég sajtótájékoztatóján, amelyen beszámoltak az elmúlt év eredményeiről.
Autógyártó óriások oxigénnel segítenek az indiai válságot
A gyártásban használt oxigénkészleteivel segít az indiai betegellátáson a Suzuki és a Honda. Az országban továbbra is korlátlanul terjed a Covid-19 agresszív mutációja.
Oltat a Suzuki is
A Magyar Suzuki Zrt. munkatársainak lehetőségük lesz beoltatni magukat a vállalatnál koronavírus elleni vakcinával, azzal a készítménnyel, amit a kormánytól kaptak - adta hírül a cég.