BUX 138863.22 0,9 %
OTP 44580 1,36 %
header

stressz

10.
04.
17:23

Az alkalmazottak harmada azonnal lelépne a munkahelyéről

A vezetők túlságosan optimisták alkalmazottaik boldogságát illetően, ugyanakkor az alkalmazottak csak kevesebb mint egyharmada elégedett a munkájával. Ezzel szemben a vezetők túlnyomó többsége hisz az általa irányított vagy felügyelt alkalmazottak maradéktalan elégedettségében. A megkérdezettek körében a millenniumiak valamivel boldogabbak, mint a Z és az X generációs kollégáik.

Szerző(k):
Molnár Csaba