BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

strabag

11.
01.
13:38

Baj van a Hárosi Duna-híddal - megnevezték a felelőst

Az osztrák Strabag vezette STR M0 Konzorcium nem az elvárható gondossággal járt el a Deák Ferencről elnevezett Hárosi Duna-híd kialakításánál, a beépített saruk alulméretezés miatt folyamatosan tönkremennek, ami a forgalom már többedszeri leállításához vezet - mondta az MTI szerint Schanda Tamás, az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) parlamenti államtitkára vasárnap a hídnál tartott sajtótájékoztatóján.

Szerző(k):
Szepesi Anita