BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

startup

04.
07.
10:00

Out of the Box: digitális Hold-ugrás két hét alatt - mi lesz a startupokkal?

Új, online beszélgetéssorozatunkban ma 14:30-tól Oszkó Péter, Simó György és Winkler Zsolt véleményét ismerhetjük meg. Arról beszélgetünk velük, hogy ugyan zajlik a kényszer-digitalizáció mindenki magánéletében, de vajon igaz-e ez a cégekre és az általuk képviselt innovációra. Az Out of the Box virtuális eseményein választ keresünk arra a rengeteg kérdésre, amit a példátlan jelenlegi helyzet felvet.

Szerző(k):
Szabó Dániel