A Starbucks is kiszáll az orosz piacról
A kávézólánc 15 év után hagyja hátra Oroszországot.
A Starbucks is kiszáll az orosz piacról
A kávézólánc 15 év után hagyja hátra Oroszországot.
Sokadik nekifutásra végül csak nyílt egy Starbucks-üzlet Róma mellett
Az amerikai multinacionális kávézólánc, a Starbucks megnyitotta első üzletét Róma vonzáskörzetében, az olasz fővárostól délre található Castel Romano bevásárlóközpontban - írja a Wanted in Rome.
A Pepsi és a Coca-Cola is felfüggeszti tevékenységét Oroszországban
Kedden a PepsiCo és a Coca-Cola is bejelentette a Starbucks és a McDonald's után hogy az ukrajnai invázió miatt felfüggeszti üzleti tevékenységét Oroszországban - adta hírül a 444.hu.
Oroszországgal kapcsolatos álláspontjuk alapján listázza a cégeket egy Yale-professzor
Jeffrey Sonnenfeld listákat állított össze kutatócsoportjával, melyen a vállalatok az alapján vannak feltüntetve, hogy az orosz-ukrán háború ellenére továbbra is Oroszországban maradtak-e. A cégek igyekeznek elkerülni, hogy a „szégyenlistára” kerüljenek, és mindent megtesznek azért, hogy a pozitív szereplők között lehessenek.
Nagyon megdrágul a magyarok reggelije, a láncokat is eléri az ársokk
A drága kávé korszaka nem fog egyhamar véget érni, a tartalékokban tartott mennyiségek csökkenése alapján. A tavalyi brazíliai nyári fagyok, a koronavírus-járvány miatti lezárások miatt rekord alacsony a kínálat a piacokon.