Döntött a kormány - rossz világ jön a spanyol bankárokra
A spanyol kormány pénteki döntése szerint az idei év végéig szanálják a spanyol bankrendszert - megtisztítják a pénzintézeteket a rossz hitelektől -, és ennek keretében maximálják a bankvezetők fizetését is.



