A magánbefektetőkkel nyeletik le a spanyol bankok veszteségeit?
A spanyol kormány erősebb jogosítványokat adna a spanyol jegybanknak, hogy az a bajban lévő pénzintézetek esetében még időben lépni tudjon és amennyiben szükséges, akár be is zárathassa őket.

