Rengeteg Mercedest és Audit szerzett be a rendőrség
Közel 600 új Mercedest és több mint 200 Audit vásárolt az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) az elmúlt két évben, a nagyszámú Skoda és Suzuki mellett. A legdrágább Mercedes 71 millió forint volt, Audiból 33 millió - írja a Vezess.hu.




