BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
header

skoda

08.
10.
15:13

Béremelés mellé új autót kaptak Orbán Viktor emberei

Rogán Antal még mindig többet keres Orbán Viktornál. Decemberben lecserélték a miniszterek és államtitkárok autóit, többen Skoda Kodiaq SUV-ot újítottak be a korábbi Superb helyett - derül ki a Miniszerelnöki Kormányiroda, a Miniszterelnöki Kabinetiroda és a Miniszterelnökség politikai vezetőinek juttatásairól közzétett dokumentumokból. Közülük öt államtitkár kapott tavaly milliós jutalmat, négy személynek hivatali lakás is jár.

Szerző(k):
Domokos Erika