A kormány szerint nemzeti érdek a Közgép megerősödése
A kormányszóvivői iroda közleményben reagált a Közgéppel kapcsolatos ellenzéki bírálatokra, e szerint \"értetlenül áll az ellenzék azon magatartásával szemben, hogy folyamatosan egy magyar tulajdonú, Magyarországon foglalkoztató és Magyarországon adózó cégcsoportot támad\".




