Itt az újabb adócsomag Matolcsytól
Az NGM egy év közi adócsomagot készített, amiben megsemmisítenék a 98 százalékos végkielégítés-adót, noha azt a Fidesz határozottan megtartaná. Továbbá megbüntetnék azokat, akik többet keresnek az átlagbérnél, de ezt nem közlik a cégükkel - írta az Origo.




