Nyereséggel zárt végre a H&M
A H&M divatáruházlánc negyedéves mérlege alapján némmileg nagyobb nyereséggel zárta negyedévet, mint azt korábban feltételezték - írta meg a Reutersre hivatkozva az MTI.
Nyereséggel zárt végre a H&M
A H&M divatáruházlánc negyedéves mérlege alapján némmileg nagyobb nyereséggel zárta negyedévet, mint azt korábban feltételezték - írta meg a Reutersre hivatkozva az MTI.
Nem simán pegazus, de egyenesen krőzus volt most a Nike
A vártnál is nagyobb bevételt, illetve nyereséget produkált a Nike amerikai vállalat. A cég a 2020-as pénzügyi évének májusban zárult ultosó negyedévét már a koronavírus-járvány visszaszorultával erősen fellendült kereslet jellemezte az Egyesült Államokban - közölte az MTI.
Kobe Bryant özvegye vitába keveredett a Nike-val
Vanessa Bryant, a tavaly januárban elhuny kosaraslegenda, Kobe Bryant özvegye azzal vádolja a Nike sportszergyártót, hogy engedély nélkül kezdték el árulni a lánya emlékére gyártott cipőt. Kobe Bryant lánya apjával együtt hunyt el a helikopterbalesetben - írja a CBS.
Szétkapják az internetes divatbutikokat a magyarok
Az elmúlt egy évben a magyar fogyasztók több mint fele gyakrabban rendelt ruházati cikkeket az interneten, valamint sokan most először próbálták ki az online vásárlás lehetőségét. Az ebben az időszakban kialakult új vásárlási minták várhatóan a jövőben is megmaradnak.
Kétségbeejtő helyzet a BKV-nál
A BKV a dolgozók formaruháján spórol, ami azt jelenti, hogy például egy átizzadt inget napközben nem tud majd leváltani a közlekedési cég munkatársa, amiért megbüntethetik.