A Telekom és az OTP húzta a BÉT-et
Csökkenő forgalom mellett emelkedett a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 52 141,58 ponton zárt pénteken, 335,18 ponttal, 0,65 százalékkal magasabban, mint egy hete - írja az MTI.
A Telekom és az OTP húzta a BÉT-et
Csökkenő forgalom mellett emelkedett a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 52 141,58 ponton zárt pénteken, 335,18 ponttal, 0,65 százalékkal magasabban, mint egy hete - írja az MTI.
Banki nyűg terhelte a hét végére a tőzsdét
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 425,18 pontos, 0,81 százalékos csökkenéssel, 52 141,58 ponton zárt pénteken.
Eséssel kezdődhet a nap Budapesten
Jelentős mínusszal indulhat a kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) pénteken, a romló nemzetközi befektetői hangulat miatt a támaszokra érdemes figyelni a nyitást követő órákban az Equilor Befektetési Zrt. elemzője szerint.
Lanyha pluszok jöhetnek Budapesten
Mérsékelt emelkedés várható a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) szerdán az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője, Varga Zoltán szerint.
Jó napjuk volt az európai tőzsdéknek, a Richter nagyot emelkedett
A magyar tőzsdeindex 1,5 százalékkal emelkedett kedden, a részvénypiaci forgalom megközelítette a 12,6 milliárd forintot. A Richter árfolyama 3,8 százalékkal emelkedett. A vezető európai tőzsdék London kivételével szintén nyereséggel zártak.