Az OTP-nek nem jött össze, ami a Molnak igen
Ezt a hetet szerény emelkedéssel zárta a budapesti tőzsde indexe. A vezető papírok közül a Mol szerepelt a legjobban, az OTP viszont visszafogta a mutatót.
Az OTP-nek nem jött össze, ami a Molnak igen
Ezt a hetet szerény emelkedéssel zárta a budapesti tőzsde indexe. A vezető papírok közül a Mol szerepelt a legjobban, az OTP viszont visszafogta a mutatót.
Enyhe emelkedés volt Budapesten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 165,75 pontos, 0,38 százalékos emelkedéssel, 43 983,38 ponton zárt pénteken - írja az MTI.
Rossz napja volt az OTP-nek
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 795,10 pontos, 1,78 százalékos csökkenéssel, 43 817,63 ponton zárt csütörtökön. A részvénypiac forgalma 26,3 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
Domborított a Mol, emelkedett Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 274,28 pontos, 0,62 százalékos emelkedéssel, 44 612,73 ponton zárt szerdán.
0,18 százalékos emelkedéssel zárt a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 81,75 pontos, 0,18 százalékos emelkedéssel, 44 338,45 ponton zárt kedden. A részvénypiac forgalma 12,9 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.