Szerény forgalom a tőzsdén, mínuszban a BUX
Alulteljesített a magyar tőzsde, kis mínuszban zárt a BUX csütörtökön. A részvényforgalom szerény ötmilliárd forintot tett ki, a nap vesztese a Richter, a nyertese a Mol lett. A vezető nyugat-európai tőzsdeindexek közül a DAX és a CAC-40 is erősödött.



