Napenergia boom a magyar háztartásokban - megszólalt a hivatal
Miközben az egymásra licitáló cégek megközelítik a 20 megawattos (MW) napelemes erőmű-méretet, az épületek tetejére került plusz kapacitás háromnegyed év alatt elérte a 60 MW-ot.
Napenergia boom a magyar háztartásokban - megszólalt a hivatal
Miközben az egymásra licitáló cégek megközelítik a 20 megawattos (MW) napelemes erőmű-méretet, az épületek tetejére került plusz kapacitás háromnegyed év alatt elérte a 60 MW-ot.
Téli rezsicsökkentés: még mindig nincs meg a kampányban megígért tűzifa
Tavaly március végén a hirtelen visszatért tél miatt a választási kampány közepén ígérte meg a kormány, hogy minden család 12 ezer forint fűtéstámogatást kap. A rászorulók viszont nem kapták még meg a tűzifa-támogatásukat 9 hónappal később sem.
Szeptemberig lesz új Nemzeti Energiastratégiánk is
Döntött a kormány az új Nemzeti Energiastratégia kidolgozásáról - írja az MTI.
Döntött a kormány a 2019-es szemétdíjról
A kormány döntése szerint a szemétdíj összege jövőre is változatlan marad, de költségvetési forrásból milliárdokkal kell kisegíteni a súlyosan veszteséges kukaholdingot.
Szemétkáosz: teljes fordulatot jelentettek be
A Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő (NHKV) Zrt. megkezdte az utolsó negyedéves, illetve elmaradt szemétszállítási számlák kiküldését az ügyfeleknek. Az NHKV minden ügyfélnek kamatmentes részletfizetési kedvezményt biztosít a visszamenőleges számlák kifizetésére - közölte a társaság szerdán az MTI-vel.